הקיץ הגיע והחלטתם שאתם רוצים לקנות מאורר תקרה שיעזור לכם לישון בהרגשה נעימה בלילה – איך בוחרים מאוורר מתאים לחדר ?

ישנם כמה דברים שחייבים לשים לב אליהם לפני שרצים לקנות מאוורר תקרה, בחירה לא נכונה יכולה להרוס לכם את האפקט של המאוורר וחבל.

בחירת גודל מאוורר התקרה

מאווררים מגיעים בגדלים שונים וחייב להתאים את גודל המאוורר לשטח החדר עד כמה שניתן, במידה ומדובר בחדר קטן רצוי לבחור מאוורר קטן בקוטר 36 אינץ' ולא יותר מכך.

במידה ומדובר בחדר גדול או חלל גדול שתרצו לאוורר רצוי שתבחרו במאוורר בקוטר 42 ולפעמים 52 אינץ' על מנת להנות מאוורר מתאים ומהנה.

בחירת מאוורר לפי מספר הכנפיים

ישנם לא מעט סוגים של מאווררים בשוק ואחד מהדברים שמבדיל ביניהם הוא מספר הכנפיים שקיימות בכל מאוורר.

מספר הכנפיים לרוב לא משפיע האוויר שנקבל מאותו מאוורר זה עניין עיצובי בלבד, ישנם כאלה שיעדיפו 4 כנפיים ויש את אלה שיאהבו יותר את הסוג עם ה- 3 כנפיים.

מאוורר עם שלט

כיום ניתן למצוא בחנויות סוגים שונים של מאווררים שמגיעים עם שלט שבעזרתו נוכל להפעיל את המאוורר או התאורה מבלי לגשת לשום מתג או חוט הפעלה.

בחדרי שינה מומלץ להתקין מאוורר עם שלט מהסיבה הפשוטה שבאמצע הלילה לא יהיה להו כוח לקום מהמיטה לכבות או להדליק אותו ונעשה זאת בעזרת השלט.

חשוב שתדעו שמאוורר עם שלט בדרך כלל יעלה יותר ממאוורר רגיל אבל לפעמים ההשקעה משתלמת והנוחות היא מקסימאלית.

שימו לב שגם אם רכשתם מאוורר ללא שלט יש מצב סביר שתוכלו לקנות את רכיב השלט בנפרד לפי סוג המאוורר שקניתם.

התקנת המאוורר בפועל

מבחינת ההתקנה של מאוורר התקרה אין שום שינוי, כל הסוגים יותקנו על ידי חשמלאי מוסמך בעל רישיון, חשמלאי שיודע להתקין את המאוורר בצורה מקצועית ויסודית.

אל תתפשרו על איכות ההתקנה, מאוורר תקרה צריך להתקין בצורה מקצועית וחזקה בעזרת ברגים מתאימים לפי סוג התקרה שקיימת אצלכם בבית, הוא חייב להיות חזק ויציב !

עכשיו, כל שנותר לכם לעשות הוא לגשת לחנות ולרכוש מאוורר שיתאים לכם לחדר ולאחר מכן ליצור קשר ולתאם התקנה מקצועית בביתכם, שיהיה בהצלחה.

בחירת מאוורר תקרה לבית

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ