התקנת מאוורר תקרה

טוב בואו נתחיל מזה שאחד הדברים המעצבנים שיכולים להיות זה להתעורר באמצע הלילה מזיעים בלי טיפת אוויר. ברור שכבר בקושי אפשר לחזור לישון, התקנת מאוורר תקרה זה הפתרון!

כיום אפשר למצוא שלל חנויות שמציעות שלל סוגים של מאווררים, בשלל גדלים ועיצובים שעוזרים להתאים מאוורר לכל סוגי החללים בבית הזקוקים לקירור.

מי מבצע התקנת מאוורר תקרה

כמו בכל ענף, רצוי לפנות לבעל מקצוע מתאים בתחום על מנת שנוכל לקבל עבודה מקצועית ובטוחה. במקרה הזה, את התקנת המאוורר יבצע חשמלאי מוסמך בלבד.

חוץ מחיבורי הבסיס לתקרה, חיבורי הכנפיים לתושבות וחיבורי התושבות למנוע המאוורר, יש צורך בהתעסקות עם חיבורי חשמל רבים ורק בעל מקצוע מוסמך יוכל לבצע זאת.

הזמינו עכשיו חשמלאי מוסמך על מנת שתוכלו ליהנות מעבודה מקצועית ויסודית עם אחריות מלאה על ההתקנה שמתבצעת אצלכם בבית.

מאוורר שוקל לא מעט ורצוי מאד שרק אדם מקצועי יתקין אותו עבורכם. תאמינו לי שאתם לא רוצים להתעורר באמצע הלילה עם המאוורר בתוך המיטה שלכם.

סוגי מאווררי תקרה

אז כמו שאמרנו, ניתן להתאים מאוורר לכל חדר או חלל בבית שזקוק לאוורור. ישנם מאווררים עם 3 כנפיים ועד 6 כנפיים בגדלים שבין 30 אינצ' ועד ל- 56 אינצ'.

ככל שהחלל יהיה יותר גדול נצטרך להתקין מאוורר גדול יותר שיוכל לקרר את החדר בלי להתאמץ יותר מידי. יש לקחת בחשבון ארונות קיר שסוגרים חלקים מהחדר.

כל המאווררים מבצעים את אותה פעולה. גם התקנת מאוורר תקרה זהה בכל סוג וסוג של המוצר אך בכל זאת קיימים מספר הבדלים שכדאי לשקול לפני שקונים.

אחריות – ישנן חברות המעניקות אחריות לשנה אחת בלבד. ישנן חברות שמעניקות אחריות ל- 10 שנים וקיימת אפילו חברה אחת מאד מוכרת שמעניקה אחריות לכל החיים על מנוע המאוורר.

נוחיות – ישנם מאווררים שהפעלתם מתבצעת באמצעות חוטי משיכה של מתג האור ובורר המהירויות של המאוורר, בדרך כלל נוכל לברור בין 3 מהירויות.

רכיב השלט – כיום ניתן למצוא מאווררים שהפעלתם מתבצעת באמצעות שלט המצורף לאריזת המאוורר. בעזרת השלט ניתן להדליק ולכבות את התאורה ואת המאוורר מבלי לקום מהמיטה.

צרו קשר להזמנה או מידע נוסף

השאירו פרטים מלאים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!