התקנת גופי תאורה לבית במקצועיות!

עוברים דירה? נכנסים לבית חדש? אחד מבעלי המקצוע הראשון שתצטרכו להזמין הוא החשמלאי לביצוע התקנת גופי תאורה בבית.

חשוב להקפיד שאת גופי התאורה יתקין חשמלאי מוסמך ומקצועי שמחזיק ברישיון חשמל בתוקף, מומלץ לבקש ולראות את רישיון החשמל.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כבר עכשיו בטלפון או להשאיר פרטים בעמוד יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

התקנת גופי תאורה מסוג לד

אתם וודאי שמים לב שלאחרונה עניין התאורה קצת משתנה והיום התקנת גופי תאורה מסוג לד היא התאורה המובילה שניתן למצוא בחנויות.

לתאורת לד כמה יתרונות משמעותיים:

תאורה חזקה ואיכותית – גופי תאורת לד מפיצים תאורה חזקה ואיכותית, במידה ואתם רוכשים גוף תאורת לד עם הספק של 20 וואט, עוצמת האור האמיתית היא כפול חמש.

חסכון משמעותי בחשמל – אם קודם דיברתי על זה שעוצמת התאורה חזקה פי חמש ממה שרשום אז צריכת החשמל נמדדת דווקא לפי ההספק הנמוך שרשום.

זמן עבודה ארוך במיוחד – במידה ותתקינו תאורת לד בבית תהנו מזמן ארוך במיוחד ללא אחזקה וטיפול, תאורת לד אמורה להחזיק מעל עשרת אלפים שעות עבודה.

מספר גווני תאורה – תאורת לד מגיעה בשלושה גווני תאורה עיקריים: יש את הגוון הלבן, יש את הגוון החם הצהוב ויש את הגוון הנוסף שהוא בין אור רק לאור חם.

מחיר התקנת גופי תאורה

מחיר התקנת גופי תאורה בבית הוא לא קבוע ויכול להשתנות מהתקנה להתקנה מכל מיני סיבות וגורמים שמשפיעים על המחיר.

אם לצורך העניין ניקח גוף תאורה סטנדרטי צמוד תקרה שבשביל להתקין אותו צריכים לקדוח שני חורים וזהו אז המחיר יהיה נמוך יחסית.

אם ניקח דוגמא נוספת לגוף תאורה עם בסיס צמוד תקרה שממנו יורדים כל מיני ענפים קטנים וצריך להשקיע יותר זמן בהתקנה ובכיוון סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר.

מחיר בעבור התקנה של גופי תאורה יכול להיות בין 50₪ ל- 150₪ לגופי תאורה סטנדרטיים ולפעמים המחיר יכול גם לטפס במידה ומדובר בגופים מורכבים להתקנה.

השאירו פרטים מלאים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!