נעים מאד – אור שירותי חשמל

אני חשמלאי מוסמך עם רישיון מטעם משרד העבודה שמעניק שירות מהיר ויסודי בכל העבודות שאני מבצע.

אני עוסק בתחום קרוב ל- 20 שנים ומעניק שירות לכל הלקוחות הפרטיים והעסקיים תוך מספר דגשים חשובים בכל עבודה.

שירות מהיר – בתחום החשמל לרוב השירות שתצטרכו הוא מיידי, אני יכול להבטיח לכם שאני עושה ואעשה תמיד את כל המאמצים להגיע אליכם כמה שיותר מהר.

עבודה מקצועית – העבודה שאני אבצע אצלכם תהיה הכי מקצועית ויסודית שיכולה להיות גם מבחינת ביצוע העבודה וגם מבחינת טיב חומרי החשמל שאני עובד איתם.

מחירים סבירים – המטרה שלי היא להעניק לכם שירות לאורך שנים ולכן אני לא מאמין במחירים מופקעים ולא הגיוניים, אצלי תקבלו מחירים סבירים והוגנים בהחלט.

אחריות בכל עבודה – בכל עבודה שאני מבצע ולא משנה מה ההיקף שלה, תקבלו ממני אחריות מלאה במקרה של תקלה חוזרת.

יחס אישי ואדיב – טוב מה שווה עבודה מקצועית, מחירים סבירים עם אחריות אם החשמלאי שנכנס אליכם לא אדיב, אצלי הכל מתבצע בחיוך כי זו הדרך שאני מאמין בה!

טוב אז מי אני באמת

את הדרך שלי בחשמל התחלתי בגיל 15 בערך, זה היה ערב אחד שהחלטתי להכניס חוט חשמל לתוך בית נורה על הספרייה שהייתה לי אז.

כמובן שזה לא נגמר ממש בטוב כי גרמתי קצר חשמל בבית ואחר כך הייתי צריך להסביר להורים שלי איך עלה לי הרעיון המקסים הזה לראש.

אז לאחר כל הנזיפות וההרצאות על כמה זה מסוכן החלטתי שזה מסקרן אותי לדעת מה זה חשמל, איך מתעסקים איתו וכמובן, הסבר לקצר שגרמתי בבית.

בסיום בית הספר היסודי נרשמתי לתיכון מקצועי שמלמד את תחום החשמל ולמדתי 4 שנים את כל תחום החשמל בשילוב עבודה מקצועית.

לאחר הצבא התחלתי לעבוד עם קבלני חשמל כסטאז' שהייתי צריך לעשות בשביל לקבל את הרישיון שלי בפועל אחרי הצלחה בלימודי החשמל כמובן.

אחרי 3 שנים קיבלתי את רישיון החשמלאי המוסמך ופתחתי את העסק שלי, התחלתי לבצע עבודות חשמל ותקשורת ללקוחות פרטיים, כן בגיל 25 בערך כבר הייתי עצמאי.

השאירו פרטים מלאים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!